Priekšvārds

Letton
Priekšvārds

Druīdisms pieder unikālai inteliģences formai, jo tas ir kopīgs starp kustīgu radīšanu un neatņemamu atmiņu.

Gallu mitoloģija bija viena no skaistākajām senatnē, un tās pēdas joprojām var atrast vecajās Eiropas kultūrās un citur.

Atkarīgs no lasīšanas, ilgu laiku izdevējs un mākslas mīļākais, pirms vairākiem gadiem es izlasīju diezgan īpašu grāmatu: Svētā Žana atklāsmes. Es nebiju ticīgs cilvēks un kristietis, un ziņkārīgi lasīju šo grāmatu.

Nepagāja ilgs laiks, lai pamanītu faktu, ka liels skaits atsauču, kas tieši saistītas ar gallu kultūru, kuras, kā es zināju, kristietības sākumā zem romiešu jūga gandrīz bija pazudušas.

Es sāku meklēt vēsturisko piemiņu un sāku pētīt šīs kultūras celmus, kas bija saglabājušies. Ceļojumu laikā es pētīju arī dažādas senās kultūras, kas bija ģeogrāfiski tuvas, kā arī neolīta laikmeta paliekas.

Šie pētījumi ilga gadus, tieši deviņus gadus. Šī laika beigās es redzēju loģiska, Dekarta stāsta pavedienu. Izpratne par to, kas patiesībā bija vecais Jāņa teksts.

Ar mana pētījuma rezultātiem var iepazīties šajā vietnē druidegaulois.net, kas tiek regulāri atjaunināta. Gallu mitoloģijai ir ļoti daudzveidība, tur tiek aplūkotas daudzas tēmas, pat mēģinājums izskaidrot paranormālas parādības, jo tā ir spēles sastāvdaļa, druīdi, ar kuriem es varēju sazināties, mani virzīja un pārliecināja, ka es pastāvēju šīs pasaules burvība.

Stādu leģendu pavediens būtībā balstās uz diviem punktiem:

1. Pasaule ir shematizēta kā briežu dievs, laika koks un gars, ko sauc par Kernunos.

Sadalīti trīs galvenajās daļās no augšas uz leju, kas ir stumbra zari un lapas, ko iekrāso gadalaiki, kas attēlo debesu šķirstu, stumbra daļa un miza ar mazajiem iedzīvotājiem, kas attēlo zemi, un saknes daļa kas pārstāv zemāk esošo pasauli un tās neskaidras galerijas, kas saistītas ar nevaldāmo kaislību pasauli (-ēm).

Šis koks atbilst dievam Kernunosam, kura attēlu mēs zinām, sēžot uz viņa laika ratiem, stāsta čūska attēlo instinktīvo un dzīvnieku ceļu, vīriešu kultu un karotāju pie pamatnes, kura otrā pusē bija spogulis. , garīgo cilvēku pasaulē.

Tāpēc šīs ir divas vīriešu un sieviešu trilogijas, uz kurām balstās visi senā druidisma pamati.

Saskaņā ar gaismas un tumsas ciklu ir zināmi trīs ilgumi: vispirms diena un nakts,

karstā perioda un aukstā perioda, kas ir galvenais, gads

Tad dzīves dzīvi, ko pārstāv: dzimšana, jaunība, pieaugušo dzīve un nāve (saule, teļš, cilvēka seja un ērglis); no dzīves gaismas līdz gallu tautu nāves tumsai. Kas atbilst abiem saulgriežiem un abiem šķērsotajiem ekvinokcijām.

Trīs zināmie vērša kulta cikli (nakts gulēt, ziema atpūtai, vecumdienas mirt), Donnotarvosas teritorija, ko var raksturot arī šādi: dzīvnieku nāve, zemes meistarība, dievišķais pasaules gars.

Dzīves un fiziskās un gaismas pasaules dzimšanas periods, kas veltīts Lugusam. (Kas pats par sevi spēj piedāvāt gaišu seju un tā antagonistiskā hombra projekciju. Jo Lugusam ir divas puses.

2 - sula, kas visa gada garumā paceļas un krīt koka stumbrā, ir tas, ko mēs saucam pēc tēlainības, dzīves ūdeņi (vitālā laika ūdeņi), zari un saknes ir dažādi ceļi.

Sieviete ir ūdeņu, zvaigžņu okeānu pielūgšanas centrā, viņa ir vīriešu ceļa iedvesmas avots virzienā uz debesīm vai teritorijas iekšienē. Tā ir dzīve, kas plūst no dievietes mātes un viņas meitām.

Vienmēr tiek aprakstīti laika apstākļi.

Šis ūdens kults nāk no augstākās Eiropas senatnes, pētījums, ko esmu varējis veikt no dolmeniem un dažādiem megalītiem, ārkārtīgi tiecas uz šo sintēzi.

Visi dolmeni atrodas vietās, kur saglabājušies jūras fosiliju nospiedumi, un vietās, kur ir paliekas, ir ļauts atklāt čaulas kaklarotas vietās, kas atrodas tālu no jūras. Atsauces uz šiem dzīvniekiem ir zināmas pat galu iekšienē. zemes, Parisii jūrzirgs, druīdu jūras ezis ..., tā ir Platona Atlantīda, kas tik ļoti meklēta gadu tūkstošiem, degošu gaismu ūdeņi, kurus filozofs bija aprakstījis attēlā. Visi dolmeni ir pagriezti pret ieplaku, ko izraisa plūstošs ūdens, un tieši tur, kur atrodas koka saknes izraka klinti dziļi. Šīs konstrukcijas visas bija pārklātas ar akmeņu vēderu, kalnu, kas imitēts kā akmenī ūdens izrakta galerija, turklāt Gavriņa vēders ir spilgts piemērs ar savām sienām izkaltajām ūdens formām.

Izņemot dažus dolmenus, kas tika uzbūvēti piecus tūkstošus gadu pirms mūsu ēras ......... Druīdisms un dievlaika koka kults, šķiet, atgriežas Eiropas civilizācijas pirmsākumos. Menhiru un stāvošo akmens apļu izpēte apstiprina šo pašu tēzi. Kopējās Āzijā atrastās skulptūras apliecina šīs civilizācijas apjomu un apogeja datumu ... 3000 gadus pirms mūsu ēras.

Starp galliem nāve nepastāv, tas ir tikai attīrīšanās cikls caur laika ūdeņu ejām, vēl viens nosaukums dzīvības ugunij, jo nāve un dzīvība saplūst. Pēcnāves dzīve tiek uzskatīta par vēl vienu tālu atpakaļ.

Lai nonāktu pie atklāsmju grāmatas, es varēju to interpretēt pēc Dekarta diagrammas, tas ir pirmskristietības darbs, kura ideju paralēle ar druīdu kultūru ir pārāk perfekta, lai neatklātu plaģiātu, ko noteikti organizēja agrīnā Romas baznīca, ko franči plaģiēja un nostiprināja, ierodoties Gallijā - periodā, kurā tika uzrakstīta pirmā kristīgā Bībele.

Tā poētiskās diagrammas satur seno jauno postulantu iniciācijas posmus uz druīdisma apgūšanu, kā tas tika praktizēts Eiropā, un mēs atsaucamies uz lielu skaitu gallu leģendu, kas joprojām saglabājušās Eiropas tautas atmiņā.

Tieši Néant sur Yvel, Bretaņā, atradu pēdējo baltā brieža pēdas vēsturē. Šis slavenais briedis, kurš iemiesoja tīrību dzīvo pasaulē.

Vēstures pavediens ir gadalaiku un zvaigžņu laika ritējums, pirmā gallu mitoloģijas ideja ...

Tas ir fantastisks jaunums visiem vēl esošajiem druīdētājiem.

Zināšanas, kuras, domājams, tika zaudētas, ir saglabājušās to arhīvos, kuri gadsimtiem ilgi pamatoti vajāja druidismu. Vēstures īslaicīgs raksturs, jo, kad daudzi pētnieki, kas ir šajā lietā, visi kopā pierāda, ka šis teksts pieder senatnes druīdiem, tas izraisīs druīdisma atdzimšanu globālā mērogā.

Mēs jau zinājām, ka kristiešu tempļi ir uzcelti seno gallu kulta vietu vietās, par ko daudzu kristiešu leģendu vēsture ir cēlusi ķeltu un gallu stāstus.

Daudzu ceļojumu beigās es atvedu savu Grālu, un mans liktenis pieder tikai man, tas bija mans personīgais mācīšanās, liktenis, kuru ķeltu vidū poētiski sauc par Excalibur, likteņa asmeni, kas ir zobens, kas dod virzienu un tā nākotnes vadība, kurš zina, kā to dabūt ārā no akmens, kur tas tika bloķēts (atrodas uz daudzām gallu monētām).

Es novēlu jums atrast savu, jo mums visiem tāds ir, tas vienmēr būs gallu kultūras.

Mana vietne ir mana kultūra, tā ir veidota kā koks, tās zari turpinās augt, jo tās saknes ir spēcīgas un sniedzas līdz daudzām leģendām visā mūsu senču zemē.

Drīz pirmie augļi kļūs lielāki un baros sapņa piepildītājus.

druidegaulois.net sastāv no piezīmēm, vēsturiskām pārbaudēm, padziļinātām idejām un radošuma, es sevi projicēju ar Apix vārdu. Dažreiz es savās projekcijās eju mazliet tālu, runā mākslinieka daba. Es nostājos vairākos sapratnes posmos. Jūs varētu atrast dažreiz ne pārāk veiksmīgus rakstus, dažas pareizrakstības kļūdas. Pārdomu darbs ir milzīgs, tāpēc jums būs jāpielāgo visa tā detaļas.

Šie raksti gaida, kad jūs tos attīstīsit, es jums nodošu bērnu.

Es neuztveru sevi nopietni, tas sabojātu manu prieku, un es neesmu ne mesija, ne guru un vēl jo mazāk šarlatāns.

Mums visiem ir patiesība, kas ir mūsu, mana neapkrāpj.